0 0
Време за четене44 Секунди

Орлин Горанов вече няма да води предаването „Последният печели“ по БНТ. Певецът, който се представи отлично и като телевизионен водещ, сам е пожелал да се раздели с програмата. Причината за това решение е, че има много концерти, включително и в чужбина, които няма да му позволят да ги съчетава с работата в БНТ. В профила си във Фейсбук той написа:

Още от BWoman във Фейсбук:

Последвайте ни тук

„Скъпи приятели, от новия телевизионен сезон няма да бъда част от „Последният печели“. За мен да водя това предаване беше едно вълнуващо пътуване. Благодаря за всяка една среща с тези умни хора, благодаря на зрителите, че ме приеха в домовете си, благодаря и на БНТ за доверието.“

На негово място е поканен Камен Воденичаров. Предаването ще започне отново на 9 септември като продуцентите загатнаха, че ще има нов регламент. Актьорът има солиден опит в телевизионни продукции. В своето послание до зрителите Орлин Горанов му пожела успех.

За автора на публикацията

bwoman

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
fb-share-icon