0 0
Време за четене49 Секунди

Поп дивата Марая Кери пя на откриването на Зимните Олимпийски игри в Италия. Нейното изпълнение обаче предизвика много коментари и ирония в социалните мрежи.

Още от BWoman във Фейсбук:

Последвайте ни тук

Причината за вълната от мнения беше огромният телепромптер срещу нея, на който с големи букви бяха изписвани италианските думи с английска транскрипция на песента Volare. Певицата видимо се стараеше да произнася всяка една така, както й е написано, понеже не знае езика. Българските зевзеци в мрежите се шегуват, че и тя е попаднала в ситуация „Кен лий“, правейки асоциация с българската кандидатка за певица в популярен телевизионен формат, която изпя песента на Кери „Without you “ с произнасяне на английския така, както го чува, без да го знае.

Италианците задават и друг въпрос – защо песента не е поверена на популярен италиански изпълнител, а Марая Кери да пее някоя своя. Според сценаристите на шоуто, идеята е била световна звезда като нея да покаже уважение към страната домакин, както Лейди Гага пя френски шансон на скандалното откриване на Олимпиадата в Париж.

За автора на публикацията

bwoman

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
fb-share-icon