
Примата на българската поп музика Лили Иванова позволи на почитателите си в социалните мрежи да се докоснат до начина, по който си общува с Н.В. Цар Симеон II. Тя публикува негово писмо до нея, в което й благодари за изпратената огромна кошница с цветя за рождения му ден през месец юни. Царят признава, че това е най-големият букет, който някога е получавал. Той споделя също, че е сред феновете на голямата ни певица.
Още от BWoman във Фейсбук:
Последвайте ни тук
Симеон II благодари на Лили за поканите за нейните концерти и изразява съжаление, че невинаги успява да присъства. От името и на съпругата си – царица Маргарита, отправя покана да ги посети във „Врана“ в удобно за нея време. Това няма да е първото гостуване на Лили в царския дворец, защото от години поддържа чудесни отношения с цялото аристократично семейство, като княгиня Калина е нейната най-запалена почитателка. Тя не пропуска концерт на изпълнителката.

„Удоволствие е да станем свидетели на толкова елегантни взаимоотношения в днешно време“, пише фенка на Лили в коментарите под снимката с писмото.
Ще припомним, че на 17 декември 2024 г. царското семейство, заедно най-големия внук на Симеон и Пазител на Короната – княз Борис, аплодира примата на впечатляващия й концерт в Арена София. Тогава Лили специално се обърна към цар Симеон II и го поздрави с песента „Камино“.
Сн. Официална страница на Лили Иванова във Facebook
